Tři králové v Senátu

 „Je krásnou tradicí, že se tu každoročně setkáváme s významnými osobnostmi u příležitosti Tříkrálové sbírky. Novoroční období je ideálním časem k zamyšlení nad uplynulým rokem a nad dalším směřováním naší společnosti. Nezanedbatelný je i finanční přínos sbírky, kdy přítomní hosté přispívají na aktivity Charity ČR, a to obvykle v řádu desetitisíců,“ uvedl Petr Šilar, předseda Senátorského klubu KDU-ČSL a nezávislí.

Letos k účastníkům tříkrálové snídaně v Senátu promluvil arciopat břevnovského kláštera Prokop Siostrzonek, slovo si poté vzal Petr Šilar, senátorka Šárka Jelínková a Miluše Horská. Činnost Charity ČR představil její ředitel Lukáš Curylo, který zároveň popsal, kam konkrétně směřují finance vybrané v rámci sbírky. O klavírní doprovod akce se postarala osmiletá Klárka Gibišová.
< Zpět na úvod
Fotbalove Dresy futbalove dresy na predaj billige fotballdrakter maglie calcio online maillot de foot personnalisé billige fodboldtrøjer koszulki nba sklep køb billige nba trøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie