Aktuálně

Celostátní sjezd KDU-ČSL si žádá vystoupení
31.5.2017
Když už člověk jede na Celostátní sjezd KDU-ČSL, kde se ještě ke všemu rozhoduje o spolupráci se STAROSTY, kterou dlouhodobě propaguje, tak se od něho očekává, že bude mít k dané věci projev...
Krojované slavnosti ve Valdštejnské zahradě na titulní straně časopisu SENÁT
30.5.2017
Již III. ročník Krojovaných slavností se uskutečnil v sobotu 13. května 2017 pod záštitou Stálé komise Senátu pro rozvoj venkova. Návštěvníci měli možnost nejenom zhlédnout vystoupení jednotlivých souborů, mezi kterými nechyběl soubor Lužických Srbů „Chór Lipa“ a mohli si vyzkoušet třeba i foukání skla. Více v odkazu "VÍCE INFORMACÍ" níže - na titulní straně a str. 28.
Blíží se změny v postavení SVJ jakožto věřitelů?
20.5.2017
Společenství vlastníků bytů možná v brzké době získají přednostní právo na částečné uhrazení pohledávek na správu domů po neplatičích. Počítá s tím senátní návrh novely. Přinášíme rozhovor na toto téma.
Česká beseda Lukavice tančila v Senátu
14.5.2017
V sobotu 13. 5. 2017 se Valdštejnská zahrada dočkala dalšího vystoupení České besedy Lukavice. Panovala opět výborná nálada, obecenstvo i tanečníci se skvěle bavili. V krojích byli tentokrát nejen členové tanečního souboru, ale také senátoři Petr Šilar a Jiří Vosecký či tajemník Petr Čada.
Zákon o rozpočtové odpovědnosti ohrožuje stovky obcí
10.3.2017
Tři čtvrtiny senátorů požádají Ústavní soud o zrušení částí zákona proti nadměrnému zadlužování u veřejných rozpočtů. Zasahuje podle nás do práva obcí a krajů samostatně hospodařit. Mohl by dokonce existenčně ohrozit stovky obcí.

      1    2    3    4    5    6    |strana 7|    8    9    10    11    12    13    14    15    16    17      
Fotbalove Dresy futbalove dresy na predaj billige fotballdrakter maglie calcio online maillot de foot personnalisé billige fodboldtrøjer koszulki nba sklep køb billige nba trøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie