Aktuálně

Jednání v EU o zrušení změn času
17.6.2015
Naše jarní jednání v Bruselu ke zrušení střídání času přináší první ovoce!

Náš europoslanec Pavel Svoboda jednal 9. června s komisařkou odpovědnou za tuto sekci - Violetou Bulc a 10. června došlo na jednání s europoslanci za Evropskou lidovou stranu o tom, jaké kroky budou následovat.
Pozvánka na akci
17.6.2015
V sobotu 27. 6. 2015 se v Horní Čermné uskuteční tradiční setkání obcí s názvem Čermná.

Těšit se můžete na celodenní program - sportovní utkání, taneční vystoupení i večerní koncert kapely Quiz.

Přijměte mé pozvání!
Erudio - Základní soukromá škola
9.6.2015
Ve středu 3. června jsem navštívil areál firmy Contipro v Dolní Dobrouči a se zájmem a radostí jsem vnímal, jak tato firma roste, s jakými novými nápady přichází, jak se stará o zaměstnance a také jaký důraz dávají na výchovu a vzdělávání dětí a mládeže již od raného mládí, protože v nich je budoucnost.

O kooperaci Contipra s okolními středními školami, především s LSG Letohrad a jejich úspěšnými studenty jsem již psal opakovaně. V přiloženém článku se však dozvíte ještě mnohem víc o jejich soukromé mateřské škole v Žamberku a nynějším novém projektu otevření soukromé ZŠ Erudio v Letohradu...

Sám jsem stál před lety spolu s kolegy u založení Letohradského soukromého gymnázia a vidím po letech, že toto naše společné snažení přineslo ovoce... Věřím tedy i v úspěch nové ZŠ Erudio.
Reportáž - Chlaďas 2015
8.6.2015
Prohlédněte si reportáž ze soutěže pro chladnokrevné koně Chlaďas 2015, která se konala v sobotu 30. 5. 2015

Letošní, již 11. ročník proběhl pod mou záštitou. Je to jedna z mnoha akcí, kterou pořádá Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun ve svém stále modernějším areálu.

Reportáž si můžete prohlédnout ZDE.
Nový web KDU-ČSL Ústí nad Orlicí
17.5.2015
KDU-ČSL Ústí nad Orlicí spustila nové webové stránky. Naleznete zde informace z aktuálního dění, novinky, pozvánky na akce a další zajímavé informace.
Webové stránky naleznete na adrese: www.ustinadorlici.kdu.cz.

      1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    |strana 11|    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21      
Fotbalove Dresy futbalove dresy na predaj billige fotballdrakter maglie calcio online maillot de foot personnalisé billige fodboldtrøjer koszulki nba sklep køb billige nba trøjer basketbalové dresy tanie koszulki piłkarskie