Aktuálně

Páter Suchár vyznamenán Senátem
5.10.2015
Den české státnosti byl pro mě velkou radostí, protože páter Suchár byl mezi vyznamenanými v Senátu. Mám radost, že jsem ho navrhoval na tuto cenu.

Velmi si vážím jeho práce na znovuzvelebení Neratova. Na jeho obdivuhodnou píli a odvahu a vytrvalost, se kterou dělá sociální práci v chráněných dílnách , jak organizuje opravu chrámu, a jak se skromně chová.

Můj zážitek při setkání před udělením cen byl nádherný, jako může pociťovat každý, kdo se setká s velkou osobností. Páter Suchár je svůj a osobitý. Jedna z věcí, protože mu záleží na Neratově, bylo, že mě požádal o pomoc při shánění bagru na další práce v Neratově. Takže kdybyste někdo věděl o nějakém starším bagru, nebo i o půjčce, dejte vědět. Bagristu s medailí Senátu už máme...

Na záznam z předávání se můžete podívat: na webu České televize.
Pozvánka na Mistrovství ČR v carromu
9.9.2015
Vážení přátelé,
dovolte mi, abych Vás srdečně pozval na podzimní turnaj juniorů a Mistrovství ČR ve hře carrom.

Obě akce se budou konat ve dnech 2. - 3. října 2015 v Letohradě v prostorách našeho gymnázia.
Jednání v EU o zrušení změn času
17.6.2015
Naše jarní jednání v Bruselu ke zrušení střídání času přináší první ovoce!

Náš europoslanec Pavel Svoboda jednal 9. června s komisařkou odpovědnou za tuto sekci - Violetou Bulc a 10. června došlo na jednání s europoslanci za Evropskou lidovou stranu o tom, jaké kroky budou následovat.
Pozvánka na akci
17.6.2015
V sobotu 27. 6. 2015 se v Horní Čermné uskuteční tradiční setkání obcí s názvem Čermná.

Těšit se můžete na celodenní program - sportovní utkání, taneční vystoupení i večerní koncert kapely Quiz.

Přijměte mé pozvání!
Erudio - Základní soukromá škola
9.6.2015
Ve středu 3. června jsem navštívil areál firmy Contipro v Dolní Dobrouči a se zájmem a radostí jsem vnímal, jak tato firma roste, s jakými novými nápady přichází, jak se stará o zaměstnance a také jaký důraz dávají na výchovu a vzdělávání dětí a mládeže již od raného mládí, protože v nich je budoucnost.

O kooperaci Contipra s okolními středními školami, především s LSG Letohrad a jejich úspěšnými studenty jsem již psal opakovaně. V přiloženém článku se však dozvíte ještě mnohem víc o jejich soukromé mateřské škole v Žamberku a nynějším novém projektu otevření soukromé ZŠ Erudio v Letohradu...

Sám jsem stál před lety spolu s kolegy u založení Letohradského soukromého gymnázia a vidím po letech, že toto naše společné snažení přineslo ovoce... Věřím tedy i v úspěch nové ZŠ Erudio.

      1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    |strana 11|    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21      
High Quality Cosplay Costumes Store - QualityCosplay.com